Sponsorzy

Platynowy Sponsor

Złoty Sponsor

Cisco Systems, Inc

Cisco Systems jest światowym liderem wytwarzającym produkty sieciowe dla najróżniejszych zastosowań, od małych sieci lokalnych po potężne sieci korporacyjne ponadnarodowych gigantów dzisiejszego świata gospodarki. Urządzenia tworzą niezbędną w obecnej dobie infrastrukturę firm, banków, uczelni, służb miejskich oraz agencji rządowych na całym świecie. Stosowanie ich zwiększa efektywność wymiany informacji wewnątrz firmy, prowadzi do oszczędności finansowych, wzrostu wydajności pracy oraz ściślejszych związków z klientami, partnerami, dostawcami i pracownikami.

Qumak-Sekom S.A.

Qumak-Sekom S.A. jest jednym z czołowych integratorów polskiego rynku teleinformatycznego. Powstała w wyniku połączenia sił dwóch liczących się w Polsce firm integracyjnych o wieloletniej tradycji: Qumak International z Krakowa Sp. z o.o. oraz Sekom S.A. z Warszawy.

Firma koncentruje się na zastosowaniu najnowocześniejszych technologii w najważniejszych dla klientów obszarach ? szeroko rozumianym bezpieczeństwie, zarządzaniu oraz wiedzy o kliencie. Unikalne na polskim rynku doświadczenie i partnerstwo ze światowymi liderami we wszystkich kluczowych dziedzinach pozwalają firmie świadczyć najwyższej jakości usługi i gwarantują optymalne pod względem funkcjonalnym i ekonomicznym rozwiązania.

Srebrny Sponsor

Motorola

Motorola jest światowym liderem w dziedzinie systemów łączności bezprzewodowej, szerokopasmowej i elektroniki motoryzacyjnej. Jest przedsiębiorstwem globalnym, któremu przyświeca idea etycznej działalności handlowej oraz wprowadzania innowacyjnych technologii, dzięki którym przedmioty stają się ?mądrzejsze?, a ludziom żyje się lepiej. Te tradycje są tak samo ważne dziś, jak 76 lat temu, gdy firma rozpoczynała swoją działalność. Pierwsze radio samochodowe (1928r.), pierwszy przenośny radiotelefon (1937r.), pierwszy pager (1948r.), pierwszy całkowicie tranzystorowy przenośny radiotelefon HT200 to tylko niektóre z osiągnieć Motoroli.

Sponsor