Patronat medialny

Onet.pl

Onet.pl jest największym i najpopularniejszym multimedium w Polsce. W grudniu 2006 roku odwiedziło go 9,4 miliona polskich Internautów dokonując 2,3 miliarda odsłon. Nieustanne wzbogacanie oferty tematycznej i pogłębianie zakresu serwisów dostępnych w ofercie (jest ich obecnie ponad 200) sprawiło, że Onet.pl stał się uznanym i rzetelnym kanałem dystrybucji informacji.

Money.pl

Money.pl to najpopularniejszy portal finansowy i biznesowy w polskim internecie. Istnieje od 2000 roku i jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe treści. Dziś jest to internetowa gazeta dla każdego, kto potrzebuje informacji związanych z finansami, prawem, pracą, nieruchomościami, biznesem oraz polityką. Money.pl to także platforma wymiany opinii oraz doświadczeń.

hacking.pl

hacking.pl to serwis informacyjny, obecny w sieci od 2000 roku, poświęcony różnym aspektom bezpieczeństwa informatycznego oraz nowoczesnym technologiom. Redakcja współpracuje z wieloma specjalistami w dziedzinie zabezpieczeń komputerowych z Polski i ze świata.

7thGuard

7thGuard.net - główny polski serwis informacyjny poświęcony zagadnieniom związanym z wolnym oprogramowaniem i systemami uniksowymi.

BOSTON

Boston - IT Security Review to bezpłatny kwartalnik o bezpieczeństwie IT. Software Wydawnictwo, wydawca takich tytułów jak Aurox Linux, PHP Solutions, Hakin9 ? jak się obronić, Software Developer?s Journal, Linux+ oraz .psd, Boston IT Security Review, istnieje od 1995 roku. Specjalnością wydawnictwa są profesjonalne periodyki adresowane do programistów, administratorów systemów IT, administratorów sieci i in.

BSDGuru

bsdguru.org - jest specjalistycznym, jednym największych w Polsce serwisów poruszających zagadnienia systemów rodziny *BSD.

HACK.PL

hack.pl - to największy polski portal poświęcony bezpieczeństwu informatycznemu. Dysponuje grupą młodych, kreatywnych osób skupiającą największej klasy referowanych oraz certyfikowanych specjalistów do spraw bezpieczeństwa. HACKPL to nowoczesna, w pełni profesjonalna platforma informacyjna. HACKPL nie tylko opisuje i relacjonuje ale także jako jeden z nielicznych portali w Polsce buduje nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Radio Kraków S.A.

“Halo! Halo! tu Polskie Radio Kraków, fala 422″ - tymi słowami spikerka Lena Meyerholdowa zainaugurowała 15 lutego 1927 r. antenową działalność krakowskiej rozgłośni, najstarszej regionalnej rozgłośni w kraju.

Securityinfo

securityinfo.pl - serwis dotyczący szeroko pojętego bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych. Omawiane jest zarówno podejście teoretyczne, jak i praktyczne do tych zagadnień.

WebHat

WebHat.pl - jest specjalistycznym serwisem branży IT, obecnym w sieci od ponad półtora roku. Oferujemy codzienne newsy ze świata komputerów, autorskie artykuły oraz programy, dział download, recenzje czasopism oraz książek, a także forum dyskusyjne.

Linux w Polsce

linux.pl - serwis ma na celu popularyzację systemu Linux oraz idei Open Source w Polsce. Jest źródłem informacji o Linuksie w Polsce i na świecie, za pomocą katalogów tematycznych, aktualnych informacji w dziale news, opracowań, jak również przy pomocy podstron nakierowanych na konkretne zastosowania i dystrybucje.

Centrum.Bezpieczenstwa.pl

Centrum.Bezpieczenstwa.pl to serwis poświęcony szeroko pojętej tematyce bezpieczeństwa informacji. Naszym celem jest, aby serwis ten wyróżniał się wysokim poziomem merytorycznym i kompleksowym podejściem do tematu. W serwisie oprócz najważniejszych aktualności publikowane są artykuły, informacje o zbliżających się konferencjach, opis standardów, aktów prawnych, organizacji oraz certyfikatów związanych z tematyką poruszaną w serwisie.

OchronaInformacji.pl

OchronaInformacji.pl to największy polski portal poświęcony bezpieczeństwu informacji chronionych przez prawo. Na stronach portalu najlepsi eksperci omawiają wszystkie aspekty bezpieczeństwa: fizyczne, osobowe, dokumentów i nośników, teleinformatyczne oraz przemysłowe. Specjalizujemy się w ochronie informacji biznesowych (tajemnica przedsiębiorstwa), danych osobowych oraz informacji niejawnych.

N.A.R.F.

narf.shl.pl - N.A.R.F. (Network Access to Reserved Files) został stworzony siódmego listopada 2000 roku. Serwis zajmuje się podstawowymi aspektami bezpieczeństwa systemu operacyjnego Linux (z głównym ukierunkowaniem na dystrybucje Slackware), który jest przeznaczony dla różnych platform sprzętowych, w tym także dla komputerów PC (Personal Computer), z których korzysta nasz zespół developerów.

e-biznes.pl

e-biznes.pl - to najstarszy i najdłużej działający polski serwis eCommerce, który umożliwia zdobywanie i wymianę informacji, wiedzy i doświadczeń, a także pozwala nawiązywać kontakty biznesowe. Każdego dnia użytkownicy serwisu otrzymują najświeższe wiadomości z obszarów Internetu i e-biznesu. Na stronach wortalu publikowane są recenzje wybranych pozycji książkowych, fachowe raporty, wywiady oraz codzienne przeglądy prasy. Dostęp do zasobów serwisu możliwy jest także za pomocą urządzeń mobilnych: PDA (strony WWW dedykowane dla PDA, AvantGo, RedFish) i telefonów komórkowych (WAP i SMS).