Magia miejsca

Krótki opis słynnego i magicznego miejsca CONFidence 2007 ? królewskiego Krakowa

Z nieukrywaną przyjemnością mamy zaszczyt podkreślić fakt, że wszyscy uczestnicy konferencji CONFidence 2007 będą gośćmi królewskiego miasta Krakowa. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w związku z tym zestaw krótkich notek informacyjnych oraz przydatnych linków.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Kraków

Kraków: najmodniejsze miasto świata 2007

Najmodniejsze miasto świata 2007 to Kraków - ogłosiła amerykańska agencja Orbitz, gigant na rynku turystycznym w USA - informuje Gazeta Wyborcza.

- Kraków to “nowa Praga!” - stwierdzają w uzasadnieniu swego wyboru eksperci Orbitz. Wspominają też o funkcji “kulturalnej stolicy Polski” oraz zabytkach w świetnym stanie. “Jednak, mimo że korzeniami sięga głęboko w historię, Kraków nie utknął w mrocznej przeszłości. Miasto ma pulsujące życie towarzyskie i wspaniały karnawał” - uzasadnia Orbitz.
Za najlepszą porę roku do odwiedzin Krakowa, agencja uznała… styczeń i luty, gdy trwa karnawał. Amerykańscy touroperatorzy podkreślają, że krakowskie ulice, kluby i kawiarnie żyją przez całą noc. Turystów przyciąga to bardziej niż arrasy na Wawelu. Ponadto Kraków, w przeciwieństwie do Pragi czy Budapesztu, nie ma administracyjno-biurowego bagażu. Jest miastem artystów i studentów.

Oprócz Krakowa na listę siedmiu “najmodniejszych miejsc w 2007 roku” trafiły też, poza atrakcjami amerykańskimi, hiszpańska Walencja, gdzie odbędą się najsłynniejsze regaty żeglarskie świata America Cup, oraz Ho Chi Minh City w Wietnamie.

Przyłącz się do nas na CONFidence w Krakowie - najmodniejszym mieście świata 2007!

Kraków

Dodatkowe odnośniki:

www.krakow.pl ? magiczny Kraków (zwiedzanie, zdjęcia, panoramy, webcam i wiele, wiele innych)

http://www.kr-nightlife.pl/ - spotkania pozakonferencyjne

http://pl.wikipedia.org/wiki/Krak%C3%B3w ? Wiki o Krakowie